• Warsztaty w Świetlicy w Gackach

• Tuż przed feriami, uczniowie klasy II odwiedzili Świetlicę w Gackach. Pod okiem Pani Kamili wykonali piękne serca z wykorzystaniem różnych technik i materiałów.

• Przedszkole w Gackach - najlepsze w powiecie pińczowskim

• Przedszkole w Zespole Placówek Oświatowych w Gackach wygrało Plebiscyt Edukacyjny "Echa Dnia" i zostało Przedszkolem Roku w powiecie pińczowskim. Działa bardzo prężnie i ma wielu oddanych przyjaciół wśród okolicznych instytucji i firm.

Serdecznie dziękujemy za Nominację oraz oddane głosy

• Dzień Bezpiecznego Internetu

• Dzień Bezpiecznego Internetu w tym roku przypada 6 lutego. DBI obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i świętowany jest już prawie na całym świecie.

Głównym celem DBI jest inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.

• Przedstawienie „Calineczka - niezwykłe przygody wg. H. Ch. Andersena”

• Po długich przygotowaniach i wielu próbach, uczniowie klas I -III w sobotę, 3 lutego zaprezentowali inscenizację baśni „Calineczka”. Wszyscy uczniowie zaprezentowali swoje talenty aktorskie, a w połączeniu z przepięknymi strojami stworzyli przepiękne przedstawienie.

Rodzicom należą się szczególne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu przedstawienia.

• Zabawa choinkowa

• Karnawał to czas zabaw i balów. Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się 3 lutego. Muzyka na żywo, mnóstwo dekoracji, pyszny poczęstunek oraz świetne humory wszystkich uczestników, sprawiły że był to niezapomniany bal.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, opiekę i poczęstunek dla uczniów.